Sakarya’da bir kadın kendisini rahatsız eden adamı evire çevire dövdü

İHA

Sakarya’nın Pamukova ilçesinde yaşayan Nuran Kul (54), iki ay önce akciğer kanserinden eşini kaybetti.

İddiaya göre eşi vefat ettikten sonra Kul’u bir adam sürekli arayarak rahatsız etmeye başladı.

Uyarılarına kulak asmayan adamı parkta gören Kul, öfkesine engel olamadı.

İlçe merkezinde bulunan parkın ortasında adama tokat atarak evire çevire dövdü.

Yaşananlar kamerada

O anlar ise cep telefonu kamerası ile saniye saniye kaydedildi.

Görüntülerde adama tokat atan Kul’un, “Kocam daha yeni öldü, seni gebertirim, adam ol. Arama diyorum sana niye arıyorsun, yaşından başından utan, acımı yaşıyorum. Ben kocamı daha yeni kaybettim, bana gel para vereyim diyor sen kimsin?” ifadeleri ve çevredekilerin araya girerek kadını sakinleştirmeye çalıştığı anlar yer aldı

“Çevredeki vatandaşlar geldi elimden aldı”

Adamın kendisini telefonla sürekli rahatsız ettiğini söyleyen ve yaşanan olayı anlatan Nuran Kul, “Güzel bir Osmanlı tokatını yedi. Çevredeki vatandaşlar geldi ,elimden aldı. Daha sonrasında kalktı gitti. Eşim öleli daha iki ay oldu, onun acısını unutmadım, uyardığım halde yine aynısını yaptı. Telefonda sürekli rahatsız ediyordu, ben kendisine eşimi yeni kaybettiğimi söyledim ve derdim çok dedim. İki tane torunum var, onlara bakıyorum. Yaptığın terbiyesizlik diyerek birkaç defa uyardım, dinlemedi” ifadelerini kullandı.

“Osmanlı kadını olduğum için Osmanlı tokatını yapıştırdım”

Şahsı tanımadığını ve numarasını üye olduğu bir dernekten aldığını ifade eden Kul, “Aramaya devam etti. Para vereyim, yardımcı olayım dedi. Senin paranı istemiyorum, beni rahatsız etme dedim. Tuttuğum yerde seni döverim diye de söyledim. Bana bir şey yapamazsın dedi. Parka geldiğinde yanına gittim, telefonda söylediklerini şimdi de söyle deyince hiçbir şey diyemedi. Osmanlı kadını olduğum için Osmanlı tokatını yapıştırdım ona. Sonra tuttum yere attım, yerde de biraz hırpaladım. Daha sonrasında çevredekiler geldi, elimden aldılar onu. Giderken arkasından bir tekme daha attım. Tanıdığım bir şahıs değil. Sokak hayvanları derneği var, oraya yardımcı oluyoruz, oradan numaramız her yere gidebiliyor bizim” diye konuştu.

“Bütün kadınlara cesaret olsun”

Kul, “İki ay oldu, akciğer kanserinden eşimi kaybettim. İki tane torunum var, onlara bakıyorum, onlarla uğraşıyorum ama bu sapık da benimle uğraşıyor. Hak ettiği cezayı verdim, Osmanlı tokatını yapıştırdım. Bütün kadınlara da bu cesaret olsun, korkmasınlar ve Osmanlı tokatını yapıştırsınlar” dedi.

Haber Kaynağı: İhlas Haber Ajansı (İHA)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x