Galaxy M35 performans testi sonuçlarıyla şaşırttı; orta segment ama çok güçlü

Samsung, orta segmentteki M Serisine yeni bir model daha eklemeye hazırlanıyor. Merakla beklenen Samsung Galaxy M35 5G, Geekbench testinde ortaya çıktı. Böylece söz konusu modelin özellikleri ve testlerden almış olduğu puanlar da ortaya çıktı. Gelin şimdi telefonun hem teknik özelliklerine göz atalım hem de Geekbench testinden çıkan sonuçları inceleyelim.

Samsung Galaxy M35 5G özellikleri Geekbench testinde ortaya çıktı!

Samsung Galaxy M35 5G, ortaya çıkan detaylara göre Geekbench’in tek çekirdekli testinden 656, çoklu çekirdek testinden ise 1.967 puan almayı başarıyor. Geekbench sayesinde öğrendiğimiz detaylara göre ise cihaz, gücünü Samsung‘un kendi yonga seti olan Exynos 1380’den alıyor. 6.6 inç büyüklüğünde olan AMOLED ekran paneliyle beraber gelen telefon, 120 Hz tazeleme oranı sunacak.

Telefon 6 ve 8 GB olmak üzere iki farklı RAM seçeneğiyle beraber tüketicilerin karşısına çıkacak. Depolama noktasında ise kullanıcıları 128 GB, 256 GB ve 512 GB olmak üzere üç farklı versiyonun bulunacağını ifade edebiliriz. 6.000 mAh gibi devasa bir batarya ile gelecek olan Samsung Galaxy M35 5G, bu yönüyle pil ömrü noktasında da kullanıcılarını memnun edeceğini söylemek mümkün. Yakın zamanda tanıtılması beklenen cihazın orta segmentte rüzgar gibi esmesi bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x